Kuru Upgrade infrasarkano matu taisnotāju pirkt?

Upgrade Infrasarkanie taisnotāji ir pirmie taisnotāji Eiropā, kuriem pievērsta tik liela profesionāļu un arī  neprofesionāļu uzmanība. Iztaisnojot matus ar šiem taisnotājiem, rezultāti ir iespaidīgi: mati kļūst spīdīgi, mīksti, piesātināti ar mitrumu, tiek izcelta krāsa, novērsta elektrizēšanās, matu galiņu plaisāšana.

Taisnojot pat maksimālajā 230 grādu temperatūrā, mati tiek mazāk bojāti. Bet vēl svarīgāk ir tas, ka ar Upgrade Infrared  tainsotāju, perfektu rezultātu iegūsiet strādājot pat 30 grādu  zemākā temperatūrā nekā ar citiem matu taisnotājiem. Vai esat apsvēris iegādāties Upgrade Infrared taisnotāju?

Šajā rakstā mēs analizēsim, kuru taisnotāju izvēlētiest: slim vai large – šauro vai plato? Mums ir ļoti daudz klientu, kas ikdienā taisno matus izmantojot augstāko temperatūru un mati ir lieliskā stāvoklī – spīdīgi, gludi un spēcīgi. Pateicoties Upgrade Infrared tehnoloģijai tiansotāji nededzina matus, nesašķeļ to galus, kā tas notiek pēc citu taisnotāju lietošanas. Mēs bieži saņemam pozitīvus komentārus no mūsu klientiem, ka mati pēc darba ar Upgrade Infrared izskatās kā pēc keratīna taisnošanas procedūras. Šo efektu nodrošina infrasarkanie stari un turmalīna keramikas plāksnes.

Kā iegūt keratīna taisnošanas efektu?

Ir svarīgi zināt, ka, lai iegūtu vislabākos taisnošanas rezultātus, taisnošana jāveic lēni, kā arī iesākām taisnošanas procesā izmantot Upgrade nano jonu ķemmes. Dažiem klientiem gan ir vieglāk iztaisnot matus, izmantojot matu suku, nevis matu ķemmi. Turiet taisnotāju ar vienu roku, bet ķemmi vai suku ar otru roku, vienmērīgi izķemmējot matus līdz pat galiem.

Kāpēc ir nepieciešama lēna taisnošana? Šādi infrasarkanie stari spēj iekļūt matu kodolā, aizver matu zvīņu un saglabāt dabīgo mitrumu. Kuru Upgrade līnijas infrasarkano staru taisnotāju izvēlēties – plato vai šauro? Taisnojot matus ar šaurāku panniņu, izvēlies plānāku matu šķipsnu, taisnojot matus ar plato taisnotāju, var strādāt ar lielāku un arī biezāku matu apjomu.

Upgrade Infrared Slim

Upgrade Infrared Slim matu taisnotājs ar 2,5cm plāksni (šaurs) ir piemērots īsu, plānu matu taisnošanai(mati virs pleciem), kā arī būs lielisks palīgs efektīgu loku veidošanai, jo vieglāk piekļūt matu saknēm. Ar šauro taisnotāju Jūs varēsiet radīt jebkura veida lokas. Piemērots gan garu, gan īsu matu lokošanai.

Ja esat stilists un strādājat ar dažādiem matu griezumiem, dažādu matu garumu, tad iesakām Jums izvēlēties šauro taisnotāju. Tev ir īsi, cirtaini mati – šaurs taisnotājs. Jūs esat frizieris – izvēlieties šauru taisnotāju.

Upgrade Infrared LARGE

Upgrade Infrared Large Upgrade Infrared Large matu taisnotājs ir ar 5,0 cm platu panniņu. Tas ir piemērots garu un biezu matu taisnošanai (matiem zem pleciem), kā arī tiem, kuriem ir pieaudzēti mati. Ar šo taisnotāju spēsi izveidot iespaidīgas lokas, taču iesakām šo instrumentu iegādāties tad, ja esat kuplu, biezu un garu matu saimnieks. Ja esat stilists un strādājat ar gariem matiem, iesakām izvēlēties Upgrade Large.

Ja esat matu pieaudzēšanas meistars, mēs iesakām Infrared Large taisnotāju. Ja jums prioritāte ir ātra matu iztaisnošana, izvēlieties Infrared Large taisnotāju. Ja Jums  ir gari, cirtaini mati – Jums vislabāk noderēs Infrared Large.

Ja rodas kādi jautājumi par matu taisnotājiem vai jebkuru citu www.hairsera.lv produktu, tad droši rakstiet mums IG, FB vai rakstiet uz info@hairsera.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes. Ja jūs piekrītat šīm sīkdatnēm un privātuma politikai, noklikšķiniet uz "Es piekrītu".