Vai vēlaties uz vienu vakaru mainīt savu izskatu? Vai varbūt, lai izveidotu perfektu svētku frizūru, frizieris ieteica palielināt matu apjomu ar tresēm? Iespējams, vienkāršākais un ātrākais veids, kā to izdarīt, ir īrēt treses vai astes no Hairsera veikala.  

 

 

– Mēs izvēlāmies astes un treses atbilstoši jūsu matu krāsai. (Ja nesanāk atrast piemērotu, varam arī pasūtīt vēlamo krāsu).

– Tiek īrētas tikai 100% dabīgo matu astes un treses, tāpēc mati nepinās un tos var ieveidot pat līdz 230 °C.

– Mūsu piedāvātās matu treses un matu astes ir augstākās kvalitātes, kam raksturīgi biezi gali. Treses ir līdz pat 1,5 reizes biezākas nekā citur.

– Nomas termiņš: 3 dienas

 

Pilns trešu komplekts sastāv no 7 dažāda platuma daļām, tāpēc matu daudzums tiks vienmērīgi sadalīts pa visu galvu.

JAUNS

(vilkts līdz 3 reizēm)

75.00 €

LIETOTS

(vilkts vairāk kā 3 reizes)

45.00 €

Daļējs tresu komplekts sastāv no jūsu izvēlētām daļām. Šis piedāvājums ir piemērots tiem, kas vēlas noslēpt esošos matu trūkumus vai vēlas iegūt apjomu.

JAUNS

(vilkts līdz 3 reizēm)

55.00 €

LIETOTS

(vilkts vairāk kā 3 reizes)

35.00 €

Korpuss tiek fiksēts ar klipsi un mežģīnēm, tāpēc tas stingri turas un neslīd. Gali ir biezi, mati nepaliek pūkaini un nesapinās.

JAUNS

(vilkts līdz 3 reizēm)

75.00€

LIETOTS

(vilkts vairāk kā 3 kartus)

45.00€

Līdz pat 1,5 reizes biezākas matu treses

Visas astes un treses ir dezinficētas un sagatavotas lietošanai

Dabīgo matu astes līdz 60 cm

Par Hairsera veikalā pieejamajām trešu un zirgastu krāsām, kā arī vēlamo datumam rezervāciju rakstiet mums uz info@hairsera.lv vai zvaniet pa tālruni +371 22337924, vai sazinieties caur mūsu Instagram un Facebook kontiem