Jau desmit gadus Karolīna strādā, ka matu pieaudzēšanas speciālists. Savu ceļu iesāka ar farmācijas studiju grādu, taču aizraušanās ar skaistumu lika viņai paplašināt savu redzesloku. Un šodien Karolina viens no labākajiem matu pieaudzēšanas meistariem un treneriem Lietuvā, kas spēj apvienot ikdienas darbu salonā ar biznesa vadību.

Matu pieaudzēšana nav tikai garuma palielināšana, tās ir sarežģītas mākslas, precizitātes un izpratnes par to, kas veido jūs unikālo skaistumu apvienojums.

Tāpēc tagad arī Latvijā piedāvājam Jums iespēju pilnveidot savu izskatu un palīdzēt atrast labāko risinājumu atkarībā no jūsu vajadzībām un dzīvesveida!

  • Kvalitāte: Karolīna darbam izmanto tikai vislabākos materiālus, kvalitatīvus matus un kapsulas. 
  • Ātrums: Karolīna ir pazīstama ar savām zibens ātruma prasmēm, viņa spēj pieaudzēt 200 šķipsnas tikai vienas stundas laikā. Tāpēc varat atvadieties no garām, nogurdinošām matu pieaudzēšanas sesijām!
  • Viss vienā serviss: mūsu eksperte ne tikai pati veic matu pieaudzēšanu, bet arī spēj veikt visas nepieciešamas korekcijas, lai uzreiz pēc procedūras nav jābrauc pie friziera!
  • Perfekta krāsu saskaņošana: Karolīna pievērš lielu uzmanību detaļām un vienmēr cenšas nodrošināt, ka jūsu pieaudzētie mati nevainojami saplūst ar jūsu dabīgajiem matiem, samazinot vajadzību pēc papildu salona apmeklējumiem.
  • Inovatīva tehnika: Karolīna izmanto unikālu tehniku, kas garantē, ka jūsu pieaudzētie mati nesaīsinās visā valkāšanas laikā.

!!! Karolīna strādā tikai ar Hairsera matiem, kurus pati palīdz piemeklēt atbilstoši klientu vajadzībām.

Pierakstīties

nEPIECIEŠAMAIS ŠĶIPSNU DAUDZUMS:

 

PLĀNIEM MATIEM

50-80 gab

VIDĒJA BIEZUMA MATIEM

80-100 gab

BIEZIEM MATIEM

100-200 gab

APJOMAM/BIEZUMAM

10-80 gab

Vai esat gatavs izcelt savu dabisko skaistumu?

Negaidiet, sazinieties ar mums jau tagad, rakstot uz e-pastu info@hairsera.lv vai spiediet pogu pierakstīties un mēs atbildēsim uz visiem jautājumiem.

Piesekojiet arī Karolīnas Instagram profilam- karolinamiskine un sekojiet līdzi jaunumiem par viņas gaidāmajām vizītēm Latvijā, kur kopā varēsiet doties matu pārvērtību ceļojumā!

Jūsu mati ir pelnījuši labāko, un mēs esam šeit, lai to nodrošinātu!

 

CENAS:

€ 3,70

1x šķipsna līdz 65 cm

€ 3,90

1x šķipsna no 70 cm

€ 1,00

korekcija

TUVĀKIE DATUMI:

 

11 NOVEMBRIS

1 DECEMBRIS

darbu galerija