Bezmaksas Noma


Izmēģiniet Jūs interesējošo Upgrade instrumentu BEZ MAKSAS 10 dienas!

Mēs esam pārliecināti par Upgrade matu kopšanas instrumentu kvalitāti un to pozitīvo ietekmi uz matiem.

Mēs arī saprotam to, ka ir grūti pieņemt lēmumu par instrumenta iegādi, neesot pārliecinātam, ka instruments Jums patiks. Tāpēc esam izveidojuši pakalpojumu – desmit dienu bezmaksas testa periods Jūsu izvēlētajam matu kopšanas instrumentam.

Izmēģiniet Upgrade Infrared Slim vai Upgrade Infrared Large matu taisnotājus! Varbūt Upgrade Infracurl lokšķēres, Newave Big lokšķēres vai Alpha Compact fēnu – izmēģiniet bez maksas!

Lai saņemtu instrumentu Jums ir jāveic sekojošas darbības:

  • Norādiet savu vēlmi izmēģināt Upgrade matu kopšanas instrumentu, sūtot ziņu Hairsera FB vai IG lapā, sūtot ziņu uz e-pastu info@hairsera.lv vai nosūtot ziņu izmantojot www.hairsera.lv saziņas formu;
  • Hairsera Latvija darbinieks sagatavos divpusēju nomas līgumu un nosūtīs to Jums;
  • Pēc līguma parakstīšanas Jums būs jāiemaksā drošības nauda (puse no instrumenta vērtības). Drošības nauda tiks jums atgriezta pēc iekārtas nomas laika beigām un instrumenta nodošanas Hairsera Latvija.
  • Instrumentu būs iespējams saņemt Hairsera Latvija ofisā vai arī tas tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto Omniva pakomātu bez maksas.
  • Ja pēc testa perioda instruments Jums iepatīkas un vēlaties to iegādāties, Jums atliek atgriezt nomas instrumentu (sūtījuma izmaksas sedz nomnieks) pārskaitīt otru pusi no instrumenta vērtības un mēs Jums nosūtīsim jaunu Upgrade instrumentu.

Ja Jums būs nepieciešams, sniegsim konsultāciju par instrumenta pareizu izmantošanu.

Piesakieties testa periodam!