Piegāde un apmaksa


Pircējs maksā par precēm vienā no šiem veidiem:

1. Par iegādātajām precēm tiek samaksāts, izmantojot paysera.lt sistēmu (izvēloties šo maksājuma veidu, jūs tiksiet novirzīts uz savu banku, izmantojot paysera.lt sistēmu jūs varēsiet nekavējoties veikt maksājumus par precēm, nauda tiks pārskaitīta nekavējoties). Paysera.lt sadarbojas ar lielākajām bankām valstī, tāpēc jūs varat maksāt, izmantojot paysera.lt, ja esat vismaz vienas bankas klients. Šī ir droša maksājuma garantija. Paysera.lt ir veidota, lai jūs varētu būt pārliecināti par maksājumu drošību, maksājot tiešsaistē.

2. Pircējam, ja viņš ir juridiska persona, ir tiesības samaksāt par precēm, samaksājot avansa rēķinu (sazinoties ar UAB Itale, filiāle Latvijā pa e-pastu: info@hairsera.lv). Saņemot avansa rēķinu, pircējs ieskaita naudu pārdevēja kontā avansa rēķinā norādītajā termiņā. Ja pircējs nesamaksā avansa rēķinu tajā norādītajā termiņā, preču pasūtījums netiek izpildīts. Atbildība par pircēja datu drošību maksājuma brīdī, šajā gadījumā, gulstas uz attiecīgo banku, jo visi naudas darījumi notiek bankas elektroniskajā sistēmā.

Preces tiek piegādātas uz visām Latvijas pilsētām un apdzīvotām vietām.

Pircējs var izvēlēties šādas piegādes metodes:

1) Preču piegāde, izmantojot DPD vai Omniva kurjeru (cena 8,54 €).
2) Preču piegāde uz DPD pakomātu (cena 4,80 €)

Ja izvēlaties piegādāt preces uz DPD pakomātu, šāda sūtījuma maksimāli pieļaujamais svars ir 20 kg. Maksimāli pieļaujamie izmēri: platums – 43 cm, garums – 61 cm, augstums – 36 cm. Ja Pircējs apņemas saņemt preces caur paku pašapkalpošanās pakomātu, sistēmā obligāti jāizvēlas Pircēja vēlamais pakomāts. Sūtījums jāizņem no DPD pakomāta 7 (septiņu) kalendāro dienu laikā.)

3) Preču piegāde uz Omniva pakomātu (cena 6,35€ ).

Ja izvēlaties preces piegādi uz Omniva pakomātu, maksimāli pieļaujamais šāda sūtījuma svars ir 30 kg. Maksimāli pieļaujamie izmēri: platums – 38 cm, garums – 64 cm, augstums – 39 cm. Ja Pircējs apņemas saņemt preces caur paku pašapkalpošanās pakomātu, sistēmā obligāti jāizvēlas Pircēja vēlamais pakomāts. Sūtījums jāizņem no Omniva pakomāta 7 (septiņu) kalendāro dienu laikā.

4) Saņemšana izsniegšanas punktā (bezmaksas).

Sūtījumus drīkst saņemt mūsu partnerstudijā “MARINA NECHAYEVA House of Beauty”.

Adrese: Rūpniecības iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1010

Tālrunis: +371 20344060

Darba laiks:

P. O. T. C. Pk.- Pēc pieraksta (t. +371 20344060)

Se.- Pēc pieraksta (t. +371 20344060)

Sv.- SLĒGTS

Sūtījums jāizņem no izsniegšanas punkta 7 (septiņu) kalendāro dienu laikā.

Lūgums doties pēc pasūtījuma tikai pēc piegādes e-pasta vai izziņas saņemšanas. Obligāti iepriekš sazināties ar partnerstudiju zvanot uz numuru +371 20344060. 

!!! Ja vēlaties ātrāku piegādi, iesakām izvēlēties citu piegādes veidu, piegāde no noliktavas izsniegšanas punktā notiek tikai vienu reizi nedēļā.

Pasūtījuma piegade parasti aizņem 10 dienas, bet neparedzētu, no Pārdevēja neatkarīgu faktoru dēļ tas var ilgt līdz 40 dienām. Ja piegādes laiks ir ilgāks par 10 dienām, Pircējs tiks informēts pa e-pastu.