INVEO seruma rezultāti: PIRMS un PĒC ar klientu atsauksmēm

INVEO serumi dara brīnumus – mēs dzirdam daudzas šādas atsauksmes no meitenēm, kuras tos ir izmēģinājušas. Patiešām, regulāra INVEO hipoalerģiskā skropstu augšanas seruma, uzacu augšanas seruma lietošana padara  skropstas garākas, stiprākas un blīvākas, bet uzacis biezākas un gaišākas, un to visu var panākt tikai 6-8 nedēļu laikā.

Klientes skropstas un uzacis pēc 8 nedēļu lietošanas!

INVEO COSMETICS serumi ir uz ūdens bāzes ar aktīvajām sastāvdaļām, kuras stimulē matu augšanu, stiprina tos un novērš to izkrišanu. Katru vakaru pēc grima noņemšanas, regulāri uzklājot skropstu augšanas serumu, pēc 2-3 nedēļām pamanīsiet intensīvāku skropstu augšanu.

Šādi Karlīnas skropstas izskatījās pirms seruma lietošanas.

“Kā jau bieži, sākumā biju skeptiska, tomēr pēc seruma izmēģināšanas varu teikt “wow!” Es ieguvu nereālu skropstu daudzumu un kropstas kļuvušas noturīgākas! Nopirku serumu arī mammai, kura ieguva tik apjomīgas skorpstas, kādas viņai esot bijušas tikai pusaudzes gados. Abas esam ļoti patīkami pārsteigtas par seruma spēku!

Ar ko hipoalerģiskais skropstu augšanas serums atšķiras no Lashes2LOVE seruma?

Ar abiem serumiem jūs iegūsit vienādus rezultātus, taču Lashes2LOVE ir uzlabots Full Growth serums, kas papildināts ar dabīgiem, draudzīgākiem produktiem, piemēram, kviešu dīgļu un sojas dīgļu ekstraktiem, kā arī baikalīnu. Tāpēc šis serums ir ieteicams tiem, kam ir jutīgākas acis.

Klientu tsauksmes:

“Nereāli efektīvs serums! Neberzē, nekairina acis, un rezultātu jutu pēc divu nedēļu lietošanas. Sākumā kļuva garākas, un tagad (pēc 2 mēnešu lietošanas) tās ir kļuvušas arī biezākas. Ļoti iesaku ikvienam, kas vēlas iegūt skaistas dabīgas skropstas! ”

“Šo serumu nolēmu iegādāties, kad noņēmu pieaudzētās skropstas. Patiesībā sākumā biju skeptiska, bet tomēr nolēmu kā pirmo produktu izmēģināt skropstu tušu, kas veicina skropstu augšanu. Rezultātu pamanīju pāris nedēļās. Man nekad nav bijušas tik ideālas skropstas – garas, blīvas, biezākas, tumšākas. Liels paldies, produkti tiešām ir efektīvi, pārspēja visas manas cerības par 200%

“Es nekad nedomāju, ka man būs tādas skropstas kā jaunībā pirms 10-15 gadiem”.

Visi INVEO serumi ir apstiprināti ar dermatoloģiskiem testiem, tāpēc produkts ir droši lietojams visu vecumu sievietēm, kuras vēlas iegūt skaistas, veselīgas, biezas un garas skropstas. Pirmie rezultāti parādās pēc 2-3 nedēļām, bet maksimālaiss efekts tiek sasniegts 6-8 nedēļu laikā, regulāri lietojot serumu. Tiesa, ir svarīgi uzsvērt, ka gadās, ka uz iedarbība ir lēnāka un rezultāts parādās pēc 10 nedēļām, tāpēc ir nepieciešama PACIETĪBA! Turpinājumā, lai uzturētu šo efektus, pietiek ar seruma uzklāšanu ik pēc 2-3 dienām.

Evelīna jau 5 mēnešus lieto hipoalerģisku skropstu serumu! Ja arī Tu lieto šos serumus un vari padalīties ar saviem sasniegumiem, tad raksti mums info@hairsera.lv. Ja rodas kādi jautājumi par serumiem vai jebkuru citu www.hairsera.lv produktu, tad droši rakstiet mums Instagram, Facebook vai rakstiet uz info@hairsera.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes. Ja jūs piekrītat šīm sīkdatnēm un privātuma politikai, noklikšķiniet uz "Es piekrītu".